Pokračujeme v upgradu našeho vozového parku. Chameleon: tahač MAN TGX + odlehčený mega návěs Schwarzmüller s vnitřní výškou 3 m a objemem 100 cbm a nosností 25,5 t.
Motýlek: tahač MAN TGX + odlehčený mega návěs Schwarzmüller
Motýlek: tahač MAN TGX + odlehčený mega návěs Schwarzmüller s vnitřní výškou 3 m a objemem 100 cbm a nosností 25,5 t.
Mravenec: cítíte to mravenčení? - Auto RZ
Mravenec - expresní dodávka naloží 8 europalet s výškou 210 cm o hmotnosti max. 1100 kg.Může zapřáhnout přívěs na dalších 10 palet o hmotnosti max. 2100 kg.
Nové auto s motivem Lučního koníka - logistika plná života - Auto RZ.
Beruška: zavři oči brouku - Auto RZ
Beruška: tahač MAN TGX + odlehčený mega návěs Schwarzmüller s vnitřní výškou 3 m a objemem 100 cbm a nosností 25,5 t.
Boskovické běhy 2015
Firma AUTO RZ byla i letos partnerem akce Boskovické běhy. Náš tým získal ve velmi tvrdé konkurenci stříbrné místo.
Včely: to je bzukot! - Auto RZ
Včely: tahač MAN TGX + odlehčený mega návěs Schwarzmüller s vnitřní výškou 3 m a objemem 100 cbm a nosností 25,5 t.
AutoRZ tým na půlmaratonu Moravským krasem
30. srpna 2014, půlmaraton Moravským krasem, Blansko: tým AutoRZ na stříbrné pozici v týmovém běhu.
Boskovické běhy 2014
1. květen 2014 tým AutoRZ oslavil 1. místem na trati o délce 12,5 km na akci Boskovické běhy. Fotky z akce na Google+ .
AutoRZ skladové prostory
Skladové prostory Auto RZ Boskovice.
Nosorožík - Auto RZ
Nový kamion: objem 120 cbm, 38 palet s vnitřní výškou 3 m a nosností 24 tun.
Půlmaraton Moravským krasem
Tým AutoRZ opět bodoval. Z celkového počtu 906 půlmaratonců jsme v týmové soutěži obsadili úžasné 3. místo.
Boskovické běhy 2013
Tým AUTO RZ získal bronz v závodech Boskovické běhy. V průběžných výsledcích okresní běžecké ligy, je v tuto chvíli Petr Boháček na prvním místě! Další z týmu Michal Krenar se také skvěle zlepšuje.